Tag: Мисајловски

(ВИДЕО) Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Мисајловски со благодарност до ВМРО-ДПМНЕ за можноста да се обрати: Имавме преубава позитивна кампања

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски и носител на ИЕ2 од коалицијата „Твоја Македонија“, во своето видео обраќање упати благодарност до ...