fbpx

МАГАЗИН

Димковски: „Златна Бубамара“ само за земјоделец на годината не воведоа награда

Заменик-министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски вчеравечер на социјалната мрежа Фејсбук се пошегува дека популарното шоу Златна Бубамара...

Прочитај повеќе
Page 1 of 133 1 2 133