PAPARAZZI

Џенифер Лопез и Алекс Родригез со бакнежи во Доминикана потврдуваат дека се посветени да ги надминат проблемите

Џенифер Лопез и Алекс Родригез не кријат дека се исправени пред голем предизвик во врската, но најновите папараци фотографии потврдуваат...

Прочитај повеќе

Емили Ратајковски сподели фотографии од породувањето и за првпат го покажа лицето на бебенцето

Емили Ратајковски сподели фотографии од породувањето и првите моменти со синчето Силвестер. Десет дена откако стана мајка, 29-годишниот модел одлучи...

Прочитај повеќе
Page 1 of 2 1 2