fbpx

„Х“ ги блокираше пребарувањата за Тејлор Свифт по појавувањето на експлицитните фотографии креирани со ВИ

Платформата X ги блокираше пребарувањата за Тејлор Свифт откако експлицитни слики на пејачката генерирани со вештачка интелигенција почнаа да кружат...

Прочитај повеќе

Доделени 75. Еми признанија: „Succession“ и „The Bear“ со по шест награди (комплетна листа на победници)

Некои од најголемите телевизиски имиња беа одликувани на 75. Еми награди во понеделникот вечерта. Наградата за извонредна драмска серија отиде...

Прочитај повеќе
Page 1 of 42 1 2 42