fbpx

Tag: Маричиќ

Маричиќ од Атина: Со визија, лидерство и работа сме блиску до членство и обединување на ЕУ со регионот

Вицепремиерот за европски прашања Бојан Маричиќ денеска во Атина учествуваше на меѓународната конференција, организирана од грчката фондација за надворешна и ...

Page 1 of 15 1 2 15