fbpx

Tag: Зибери

Грковска – Зибери: Ефикасната заштита на правата на граѓаните е приоритет, заеднички ги надминуваме детектираните слабости

Заменичката на претседателот на Владата задолжена за политики за добро владеење, Славица Грковска, денеска оствари работен состанок со Насер Зибери, ...