fbpx

Tag: Курти

Средба Ковачевски- Курти во Виена: Мирно решавање на отворените регионални прашања е придонес за стабилен и просперитетен Западен Балкан

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски, во рамки на учеството на Виенскиот економски форум, денеска оствари билатерална ...

Page 2 of 10 1 2 3 10