fbpx

ФОТО ВЕСТ

(ФОТО ВЕСТ) Прилепските опозициски советници со прашања до градоначалникот Јовчески: Кој го „изеде“ бесплатниот оброк за учениците?

На денешната 23 седница на Советот на општина Прилеп, советничката група на СДСМ и Коалицијата го потсетија градоначалникот Борче Јовчески...

Прочитај повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Дедо Мраз и ѕвездите од цртаните филмови им донесоа новогодишни пакетчиња на децата во Клиниката за детска хирургија

Весело и разнобојно беше денеска на Клиниката за детска хирургија. Децата ги посети Дедо Мраз и ликови од омилените цртани...

Прочитај повеќе
Page 1 of 3 1 2 3