fbpx

Tag: Аби Кленси

(ФОТО) Манекенка проговори за сексот во бракот со поранешен фудбалер на Ливерпул: „Јас сум дама на улица, палава во кревет“

Британската манекенка Аби Кленси призна дека е многу „откачена“ кога е во прашање љубовниот живот со нејзиниот сопруг, поранешниот фудбалер ...