fbpx

Tag: Фон дер Лајен

Фон дер Лајен по средбата со Ковачевски: Го поздравив поднесувањето на уставните амандмани, се надевам дека сите страни ќе ги поддржат

„Го поздравив поднесувањето на уставните амандмани од Владата на премиерот Ковачевски во Парламентот. Се надевам дека сите страни ќе ги ...

Page 2 of 4 1 2 3 4