fbpx

Tag: г. г. Стефан

Фото: Фронтлајн

Пендаровски: Симболиката на прочистените води нека ни биде мотив за духовно прочистување и инспирација за добри дела

Претседателот Стево Пендаровски, по повод големиот христијански празник Богојавление – Водици, упати честитка до сите граѓани коишто го прославуваат празникот ...