fbpx

Tag: горива

Поскапува дизелот

Малопродажната цена на ЕУРОДИЗЕЛ (Д-Е V) од полноќ зголемува за 0,50 денари за литар, а на Екстра лесното масло за ...

Поскапуваат горивата

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе одлука за новата цена на горивата и нафтените ...

Поскапуваат горивата

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98 и на Екстра лесното масло за домаќинство на (ЕЛ-1), од полноќ ...

Page 1 of 4 1 2 4