fbpx

Tag: Ковачки

Ковачки продолжува со лажните вести: Концерт на Лепа Брена од Софија се обиде да го претстави како салата Борис Трајковски во Скопје

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки продолжува со ширењето на лажни вести обидувајќи се да освои ситни политички поени. Последниот негов ...

Page 1 of 2 1 2