Tag: Села

Превирања во АА: Таравари утре закажа состанок во Куманово, АА преку соопштение потенцира дека Централното Собрание ќе се одржи в сабота во Скопје

Несогласувањата меѓу претседателот на Алијанса на Албанците, Арбен Таравари и претседателот на партиското Централно собрание Зијадин Села продолжуваат и денеска ...

Page 1 of 2 1 2