Tag: Скопје

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ бараа гласови од скопјани за Арсовска и направија катастрофа, штетата во Град Скопје е само нивна

-ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски бараа поддршка од граѓаните на Скопје за нивната кандидатка за градоначалничка, Даниела Арсовска. Заради рацете во ...

Page 42 of 42 1 41 42