fbpx

Tag: Универзална сала

Фото: Фронтлајн

Пожарот во Универзална локализиран, две лица однесени на Токсикологија, Герасимовски апелира да не се шират шпекулации за причините за пожарот

По пожарот што претпладнево изби во Универзалната сала, две женски лица биле однесени на Токсикологија, потврди за МИА професор доктор Нико Беќаровски ...

Page 1 of 2 1 2