fbpx
Wednesday, 28 September 2022

БИСЕРИ

(ВИДЕО) Разоткриен уште еден руски мит – Рускиот дрон Орлан е составен од Канон камера и пластично шише со гориво

Центарот за стратешки комуникации и информациска безбедност при Министерството за култура и информатичка политика на Украина, Стратком, објави видео од...

Прочитај повеќе

Tимот на Арсовска конзервативен како ВМРО-ДПМНЕ, градоначалничката ја ословуваат во машки род

Тимот за односи со јавноста на новата градоначалничка на Град Скопје, Данела Арсовска, покажува конзервативни манири, својствени за партија како...

Прочитај повеќе

(ВИДЕО) Колку велосипедисти поминаа зад Данела додека држеше прес за нефункционални патеки?

Кандидатката поддржана од ВМРО-ДПМНЕ, Данела Арсовска, избрала „лоша“ локација за одржување на прес-конференција за да поентира за наводна нефункционалност на...

Прочитај повеќе

(ВИДЕО) Гаф на Камиказа: Имало саем во било кој свет, и тој ќе прави, ама во Петровац, не во Петровец

На трибина на претставувањето на независниот кандидат за градоначалник на Скопје, поддржан од Левица, Петар Георгиевски кажа наколку „бисери“. Камиказа...

Прочитај повеќе
Page 1 of 8 1 2 8