fbpx
Friday, 3 December 2021

Неуспешен блиц-криг на Мицкоски, раководството гневно – ја избламирал партијата со неуставниот предлог за Ковачки

пишува: ЏАБИР ДЕРАЛА Врие во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Иако не изгледаат така, ѕидовите на Белата палата на ВМРО-ДПМНЕ веќе одамна...

Прочитај повеќе
Page 26 of 27 1 25 26 27