fbpx

Tag: Европска комисија

Маричиќ: Нови 53 милиони евра за Северна Македонија од Европската комисија за инвестиции во енергетиката и животна средина

 Вицепремиерот за европски прашања Бојан Маричиќ преку својот Фејсбук профил информираше дека од страна на Европската комисија на Северна Македонија ...

Page 1 of 2 1 2