fbpx

Tag: Левица

Жмиц се жени

Пишува: АНА ЧУПЕСКА Го кажа судбоносното ДА. Дали конечно Жмиц, се смилува јасно да ни го покаже правецот во кој ...

Апасиев се солидаризира со Хамас, Атанасоски: Левица е целосно проруска партија и e на страната на противниците на САД

Ултранационалистичката Левица на Димитар Апасиев до Собранието достави Резолуција за осуда на „израелската окупација“. Најголемите политички партии во земјата, без ...

Page 2 of 8 1 2 3 8