Tag: шпицен кандидат

Мицковски

Дебитантот Мицковски

Пишува: ЏАБИР ДЕРАЛА Конечно, го имаме и првиот вмровски дебитант на овие избори. Сите останати се безброј пати повторена приказна. ...