fbpx

Tag: Русија

„Играта” околу уставните измени е многу поголема од инаетењето на Мицкоски, блокадата е во корист на Русија. Во ВМРО-ДПМНЕ во поинаков филм

Блокадата на уставните измени, а со тоа и запирањето на евроинтегративниот процес на државата од старана на опозициската ВМРО-ДПМНЕ оди ...

Page 1 of 39 1 2 39