fbpx

BREAKING NEWS

(ВИДЕО) Се урна хеликоптерот со иранскиот претседател, спасувачките екипи се обидуваат да стигнат до местото на настанот

Хеликоптерот со иранскиот претседател Ебрахим Раиси се урна во неделата во магливо време, според иранските државни медиуми, кои соопштија дека...

Прочитај повеќе

Палчо спроведен во затворот во Шутка, Министерство за правда изрази благодарност до турските власти за екстрадицијата

Министерството за правда изрази благодарност до турските власти за преземањето на сите неопходни мерки за екстрадицијата на Љупчо Палевски-Палчо, кој...

Прочитај повеќе
Page 1 of 6 1 2 6