fbpx

Tag: хуманитарен хепенинг

фото: Министерство за одбрана

Дир ѝ заблагодари на министерката Петровска што Северна Македонија ги засолни украинските деца од руската војна

Театарска претстава со Дедо Мраз и новогодишни пакетчиња во духот на празничниот период. Така изгледаше денешниот хуманитарен хепенинг кој денеска ...