fbpx
Sunday, 24 January 2021

КОМЕНТАРИ

Нека му каже некој на фирерчето од Велес дека материјалниот имунитет го штити само за кажаното од собраниската говорница

пишува: ПАВЛЕ БОГОЕВСКИ Нека му каже некој на фирерчето од Велес дека матерјалниот имунитет го штити пратеникот само за зборовите...

Прочитај повеќе

За ужасната леснотија со која толку дрско и зајадливо се напаѓаат жртвите кои се осмелиле да проговорат

пишува: КРИСТИНА КОСТОВА Секогаш кога се разоткриваат сексуалните злодела на познати и влијателни предатори, се јавуваат душегрижници кои го вперуваат...

Прочитај повеќе

Вмровците со нов скандал, го предлагаат „антидискриминаторот“ Даштевски за претседател на ДИК

коментира: ЏАБИР ДЕРАЛА Продолжува талкањето по политичките и криминалните беспаќа на вмровската партија на Груевски што ја води неговиот советник...

Прочитај повеќе
Page 1 of 4 1 2 4