fbpx
Wednesday, 6 July 2022

Сара Џесика Паркер: „Медена земја“ е неверојатна, визуелено зачудувачка, епска а сепак интимна приказна

Сара Џесика Паркер, ѕвездата од серијата Сексот и градот, на својот инстаграм профил изрази воодушевување од македонскиот документарен филм „Медена...

Прочитај повеќе
Page 121 of 123 1 120 121 122 123